Архів

3-1-2017

Аграрний сектор в Україні – найпривабливіший для інвестування.

 

Аграрний сектор в Україні протягом останніх років залишається найпривабливішим для інвестування. Так вважають експерти, які підбили підсумки за 2016 рік на конференції «Агробізнес-2017: інструменти фінансування, інноваційні технології, оцінка та управління ризиками». На запрошення організаторів заходу – Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ» – участь у заході взяла Директор з міжнародного співробітництва компанії Грано Трейд Христина Видойник.
 

На думку спеціалістів, одним з ефективних інструментів фінансування українських агровиробників є Форвардна програма закупівлі сільськогосподарської продукції. При цьому актуальним залишається питання управління ризиків в агросекторі.
Зауважимо, що компанія Грано Трейд торік успішно реалізувала Форвард для своїх іноземних клієнтів, застосовуючи спеціально розроблену комплексну систему мінімізації ризиків. У 2017 році компанія також буде продовжувати діяльність у цьому напрямку.

В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ