Про гранотрейд

ТОВ “ГраноТрейд” – сучасна, динамічна українська компанiя, що об’єднує висококваліфікованих спеціалістів, які мають великий досвід роботи як у провідних українських аграрних компаніях, так і в іноземних підприємствах. Компанія представлена в усіх ключових регіонах України.

 

Головний напрямок діяльності ГраноТрейд – закупівля зернових, бобових та олійних культур та реалізація продукції на експорт.

 

Наш багаторічний досвід показав, що одним з найефективніших механізмів закупівлі сільськогосподарської продукції є форвардна програма.

 

Основною перевагою закупівлі сільськогосподарської продукції за форвардною програмою для наших клієнтів є гарантія своєчасної поставки необхідних обсягів товарів за ціною, яка є нижчою від ринкову.

 

Наша команда реалізує програму форвардних закупівель в Україні з 2011 року та має досвід закупівлі зернової продукції із загальним обсягом, що перевищує 4,5 млн.тон. Ми стали першою приватною компанією, яка надала послуги із закупівлі зернових культур за форвардними угодами для іноземних компаній. Ми високо цінуємо довіру наших зарубіжних клієнтів та докладаємо максимум зусиль для взаємовигідної довготермінової співпраці.

В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ