Форвардна програма закупівлі
зернових та олійних культур

Нашим основним проектом є Форвардна програма закупівлі зернових та олійних культур. На сьогодні фахівці ГраноТрейд мають більш ніж 5 річний досвід реалізації програми закупівель сільськогосподарської продукції за форвардними угодами.

 

За цей період форвардна програма довела свою високу ефективність, надійність та прибутковість.

 

Ми запрошуємо міжнародні організації, інвестиційні компанії, фонди, приватних інвесторів спільно з компанією ГраноТрейд інвестувати в програму форвардних закупівель сільськогосподарської продукції українських агровиробників.

 

Інвестуючи разом з нами, наші партнери отримують наступні переваги:

 

  • Висока прибутковість
  • Короткостроковість інвестицій
  • Чіткий механізм мінімізації ризиків
  • Ви інвестуєте в зерно, яке на сьогодні є одним з найбільш ліквідних товарів
  • Доступ до мережі малих та середніх виробників зернової та олійної продукції по всій Україні (в портфоліо ГраноТрейд на сьогодні є більш ніж 1000 надійних агровиробників

 

Як працює наша форвардна програма:

 

Форвардна програма передбачає надання фінансування українським аграріям на ключових етапах вирощування зерна в рахунок поставки продукції майбутнього врожаю. Навесні ми надаємо першу частину фінансування агровиробникам (авансовий платіж). Вартість користування наданими коштами для аграрія становить від 15% до 18% річних.

 

Таким чином, інвестуючи кошти навесні, вже на початку осені, наші інвестори повертають вкладені кошти у повному обсязі і отримують прибуток у розмірі до 15% річних.

 

Особливу увагу ГраноТрейд приділяє оцінці та мінімізації ризиків.

 

З цією метою ми використовуємо страхування, де обов’язковою умовою є перестрахування ризиків у першокласних світових страхових компаніях (Swiss Re, Partner Re), укладаємо договори застави майбутнього врожаю, договори поруки від власників бізнесу та використовуємо аграрні розписки, розроблені фахівцями IFC для України.

 

Ми переконані, що на сьогодні інвестування в форвардну програму є одним з найменш ризикованих і найбільш прибуткових способів ефективного розміщення коштів в аграрній сфері.

 

Цей проект сприятиме покращенню доступу українських аграріїв до фінансових ресурсів, підвищенню рівня виробництва та підтримці розвитку українського агросектору в цілому.

Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в форвардну програму закупівлі зернових та олійних культур  або маєте питання чи пропозиції, будь-ласка, зв’яжіться з нами за телефоном + 38 044 3555515 або напишіть на електрону адресу office@granotrade.com.ua

В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ