Експорний потенціал
українського агросектору

Світові тенденції розвитку продовольчих ринків знаходяться нині під впливом таких основних факторів, як зростання доходів населення, урбанізація, зміни в демографічній ситуації, підвищення вимог споживачів щодо якості і безпеки харчових продуктів. Основною силою, яка рухатиме світову торгівлю зерном відіграватимуть країни, що розвиваються, в тому числі і Україна.

Україна на сьогодні є одним з основних гравців серед найбільших зернових держав світу. За останні десять років експорт зерна з України виріс на 77%. У 2014/2015 маркетинговому році Україна відвантажила на зовнішні ринки рекордний обсяг зерна та продуктів його переробки – 35,1 млн. тонн, що становило 9 відсотків усього світового експорту.

Країна на сьогодні є світовим лідером з експорту соняшникової олії та входить в трійку світових експортерів зерна, зокрема:
  • № 3 в світі за експортом кукурудзи (18 млн.тонн)
  • № 4 в світі за експортом ячменю (2,7 млн.тонн)
  • № 6 в світі за експортом пшениці (11 млн.тонн)
  • № 7 в світі за експортом сої (2 млн.тонн)*
За оцінками експертів Україна має величезний потенціал розвитку агросектору та зростання обсягів виробництва зернових та олійних культур зокрема. За умов достатнього фінансування, застосування новітніх технологій та модернізації галузі в цілому ці вражаючі цифри можуть бути значно більшими.* - За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України
В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ