Продаж зернових та олійних культур

Основним напрямком діяльності компанії ГраноТрейд є реалізація сільськогосподарської продукції українських виробників на експорт.
Ми здійснюємо ефективне забезпечення наших іноземних клієнтів необхідними обсягами таких базових сільськогосподарських культур як пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник та ріпак.

 

Фундаментальним елементом успіху нашої компанії є можливість закуповувати продукцію безпосередньо в українських товаровиробників. На сьогодні в нашому портфоліо більш ніж 1000 агровиробників із земельним банком від 3 до 20 тисяч гектарів. Ми закуповуємо продукцію як за спотовим так і за форвардними угодами. Повне виконання нами контрактних зобов’язань, своєчасність розрахунків за поставлену продукцію, експертна допомога дозволило компанії ГраноТрейд здобути репутацію надійного партнера та стати пріоритетним покупцем для багатьох українських агровиробників.

 

Відпрацьована бізнес модель та мережа надійних партнерів по всій Україні дозволяє нам забезпечувати повний цикл поставки продукції нашим клієнтам. Ми приділяємо особливу увагу дотриманню якості продукції на кожному етапі ланцюга поставки від воріт агровиробника до відвантаження в морському порту.

 

Досвідчені менеджери компанії ГраноТрейд разом з регіональними представниками та партнерами здійснюють контроль всього бізнес процесу та працюють над мінімізацією можливих ризиків. Працюючи за такими принципами, ми прагнемо стати найкращим постачальником зернової та олійної продукції українських виробників для наших клієнтів.

Якщо ви зацікавлені у придбанні зернових, бобових олійних культур українських агровиробників прохання заповнити запропоновану нижче форму


Як з Вами можна зв’язатися?

 Телефон
 Еmail


В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ