Форвардна програма

Основною метою компанії ГраноТрейд є забезпечення наших покупців необхідними обсягами продукції, обумовленої якості та з найкращою ціновою пропозицією.

 

Наш багаторічний досвід та досвід багатьох країн підтверджує, що одним з найбільш ефективних і надійних механізмів закупівлі сільськогосподарської продукції є форвардна програма.

 

Форвардна програма передбачає придбання сільськогосподарської продукції майбутнього врожаю в агровиробників на умовах авансового платежу.
ГраноТрейд запрошує іноземних клієнтів взяти участь у програмі форвардних закупівель зернових, бобових та олійних культур українських агровиробників.

 

Основними конкурентними перевагами форвардної програми для наших клієнтів є:

 

Можливість закуповувати продукцію безпосередньо в українських агровиробників
Побудована роками мережа надійних партнерів українських агровиробників є одним з найбільш цінних активів нашого бізнесу. На сьогодні в нашому портфоліо більш ніж 1000 агровробників по всій Україні. Серед них як виробники традиційних сільськогосподарських культур так і підприємства, які є лідерами у вирощуванні нішевих культур, таких як ячмінь пивоварний, овес, просо, гречку, сорго, нут та ін.

 

Гарантований обсяг продукції
Ми маємо можливість закуповувати необхідні обсяги продукції майбутнього врожаю ще навесні. Це дозволяє нашим покупцям «зафіксувати для себе» в майбутньому необхідні обсяги продукції та уникнути ризиків відсутності необхідних обсягів товарів, що найбільш характерно для пікових маркетингових періодів.

 

Своєчасність поставки
Налагоджена система транспортної, елеваторної та портової логістики значно мінімізує витрати цієї складової ланцюга поставки сільськогосподарської продукції та дозволяє забезпечити своєчасне та в повному обсязі виконання контрактних зобов’язань.

 

Гарантія якості

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід та використовують найсучасніші технології оцінки якості зернових та олійних культур. Крім того, можливість здійснення безпосереднього управління та контролю за кожним етапом поставки продукції є додатковою гарантією отримання нашими клієнтами продукції визначеної якості.

 

Гарантія нижчої ціни

Механізм форвардної програми дає гарантію нашим покупцям придбати продукцію за  ціною, яка є нижчою за ринкову.

 

Наші ділові відносини з клієнтами та партнерами побудовані на довгостроковій стратегії партнерства. Саме тому, ми приділяємо особливу увагу оцінці та мінімізації ризиків. З цією метою ми використовуємо страхуваня, де обовязковою умовою є перестрахування ризиків у ТОП-5 світових страхових компаніях (Swiss Re, Partner Re), укладаємо договори застави майбутнього врожаю, договори поруки від власників бізнесу та використовуємо аграрні розписки, розроблені фахівцями IFC для України.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у форвардній програмі закупівлі зернових та
олійних культур або маєте питання, прохання зв’язатися з нами за тел +38
0443555515, або написати нам на e-mail: office@granotrade.com.ua.
В умовах нестачі грошей для весняної посівної, Форвардна програма ГраноТрейд стала вигідною альтернативою банківським кредитам для нашого підприємства ДЕТАЛЬНІШЕ
The agricultural sector is now the most attractive and the most successful sphere for us . . . ДЕТАЛЬНІШЕ
Коммерческие банки не могут покрыть потребности агросектора ДЕТАЛЬНІШЕ